KFD Omega 3+ 90cps

Kód: 2280
Neohodnoceno
Značka: KFD
279 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Omega-3 mastné kyseliny se běžně vyskytují v mořských rybách, jenže právě těch je v našem jídelníčku velký nedostatek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omega-3 mastné kyseliny se běžně vyskytují v mořských rybách, jenže právě těch je v našem jídelníčku velký nedostatek. Přitom bychom je měli konzumovat minimálně 2x týdně. Hledali jsme pro vás kvalitní výrobek, který by obohatil stravu o tuto zdravou složku. Logicky jej najdete u našich severních sousedů s přístupem k moři, kde má zpracovatelství ryb tradici. Omega 3+ je tedy celý produkován v Polsku, nejedná se o přebalované asijské kapsle. Navíc, Omega 3+ obsahuje kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a kyselinu dokosahexaenovou (DHA) v jasně deklarovaném množství. Každá výrobní šarže je na tyto složky testována mezinárdní referenční laboratoří. Tyto certifikáty jsou veřejně k dispozici. A to přesvědčilo nás, abychom zajištovali dostupnost Omega 3+ i na našem trhu.
A proč jsou tyhle kyseliny tak dobré?
Mají zásadní vliv na duševní vývoj, nervovou soustavu i obranyschopnost organismu, přispívají k prevenci srdečně-cévních onemocnění a dokonce mohou fungovat jako prevence Alzheimerovy choroby.
Želatinové kapsle Omega 3+ jsou určeny pro všechny, kterým záleží na jejich zdraví a přitom nemají ve své stravě dostatek ryb či jiných zdrojů omega-3 mastných kyselin.

 

Složení jedné kapsle
Rybí olej (65% omega-3) 1000 mg
včetně:
33% kyseliny eikosapentaenové (EPA) 330 mg
22% kyselina dokosahexaenová (DHA) 220 mg
   
vitamin E 12 mg