OV SIBERIAN GINSENG 90tbl

Kód: 2535
Neohodnoceno
299 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

OstroVit Siberian ginseng  je doplněk, který je zdrojem sibiřského  ženšenu (Eleutherococcus senticosus)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přednosti výrobku:

- má adaptogenní účinek
- pomáhá udržet normální hladinu  glukózy v krvi
- podporuje kognitivní a duševní funkce
 -zlepšuje náladu a vitalitu organismu
 
Popis výrobku:
OstroVit Siberian ginseng  je doplněk, který je zdrojem sibiřského  ženšenu (Eleutherococcus senticosus), který pracuje adaptogenně, a tím zvyšuje odolnost organismu vůči nepříznivým faktorům životního prostředí. Zvedne efektivitu fyzickou i duševní. Kromě toho podporuje  procesy učení a paměti, a  také chrání tělo proti stresovým faktorům. Náš produkt je určen pro ty osoby, které pracují jak fyzicky, tak psychicky.
 
 Siberian ginseng  je bohatý na eleuterozidy čili sloučeniny stimulující a posilující organismus. Jejich výhodou je snížení intenzity stresu a posílení imunity. Ti, kteří pravidelně užívají ženšen, cítí více energie. Z  tohoto důvodu je výborný  při slabosti, únavě, či v procesu obnovy.
Podporuje odolnost organismu při stavech slabosti, při zvýšené fyzické námaze, únavě a rekonvalescenci.

Složení: Plnivo - mikrokrystalická celulóza; Kořen sibiřského ženšenu a oddenku (Eleutherococcus senticosus) standardizovaný pro 0,8% eleuterozidů; plnivo - škrob; protihrudkovací látky: oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin.

Doporučení:
Sibiřský ženšen by neměl být používán lidmi s hypertenzí, bušením srdce, nespavostí a těhotnými ženami. Nedoporučuje se také používat při užívání hormonálních přípravků.
 
Nutriční hodnoty:
Aktivní složky                                           1 dávka  (jedna tableta)                       2 dávky ( 2 tablety )
 
Extrakt sibiřského ženšenu                        200 mg                                                       400 mg
 
- včetně eleuterosidy                                 1,6 mg                                                        3.2 mg
( 0,8% )

Užívání:
 
Užívat 2 tablety denně - ráno a před večeří.