OV Guarana 90tbl

Kód: 2484
Neohodnoceno
299 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

OstroVit GUARANA je 100% přírodní formule obsahující vysoce stimulující extrakt z osiva tropických rostlin Paullinia Cupana

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS VÝROBKU:

OstroVit GUARANA je 100% přírodní formule obsahující vysoce stimulující extrakt z osiva tropických rostlin Paullinia Cupana. Je to jeden z nejbohatších zdrojů kofeinu. Stimuluje funkci  mozku, zlepšuje paměť a koncentraci, eliminuje pocit únavy, dodává vitalitu.Vysoké množství kofeinu obsažené v přípravku je vysoce termogenní, což stimuluje metabolismus a zrychluje spalování tuku. Kromě toho potlačuje chuť k jídlu, což navíc podporuje proces hubnutí.Navíc extrakt guarany zvyšuje účinnost tréninku. Funguje antikatabolicky a zabraňuje rozpadu vytvořené svalové tkáně a zrychluje regeneraci po svalu.Stimulační efekt má také pozitivní vliv na intimní život. Zlepšuje sexuální zdraví a kondici, podporuje erekci, prodlužuje pohlavní styk.OstroVit GUARANA se doporučuje při zvýšené fyzické a psychické námaze během regenerace. Doplněk potlačuje pocit únavy, prodlužuje a zintenzivňuje tréninky.
 

 


VÝŽIVOVÉ HODNOTY:

Aktivní složky                                         v 1 tabletě
Standardní extrakt ze semen Guarany         500 mg

ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ:

Používejte 1 dávku (1 tabletu) denně.

SLOŽENÍ:
 

Standardizovaný extrakt ze semen Guarana (Paullinia cupana, semilla), plnidla: fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, protihrudní činidla: hořčíkové soli mastných kyselin, oxid křemičitý.