OLIMP Thermo Speed Extreme 120 cps

Kód: 2871
Neohodnoceno
Značka: OLIMP
490 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Přípravek je založen na rostlinných extraktech z guarany, Garcinie Cambogia a zeleného čaje, které již dlouhou dobu slouží jako látky podporující chudnutí a posilující organismus

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Přípravek je založen na rostlinných extraktech z guarany, Garcinie Cambogia a zeleného čaje, které již dlouhou dobu slouží jako látky podporující chudnutí a posilující organismus při fyzickém a psychickém zatížení. Aplikovaní přípravku Thermo Burner může způsobit: zvýšení termogeneze – zvýšení tělesné teploty pomáhá při spalování tukové tkáně a zvyšuje látkovou výměnu v době klidu; snižuje chuť k jídlu a sladkostem – ohraničuje požívání dalších kalorií; zvyšuje přeměnu tuků v energii v době fyzického vytížení. Doplněk byl dodatečně obohacen složkami posilujícími lipotropní činnost přípravku – l-karnitinem, chrómem a jódem. Thermo Burner Xtreme je doporučován jak fyzicky aktivním osobám, tak i osobám vedoucím poklidný způsob života.
Doporučené dávkování:
1–2 tablety dvakrát denně. První dávka cca 30 min, před snídaní a druhá 30 min. před tréninkem. Zapijte dostatečným množstvím vody.


Nutriční informace:

Složení jedné dávky (2caps)
Extrakt zeleného čaje 500 mg
z toho EGCG (55%) 275 mg
Citrus aurantium extrakt (6%) 334 mg
z toho Synephrine alkaloids 20 mg
Extrakt Guarany (22%) 182 mg
z toho kofein 40 mg
Bezvodý kofein 160 mg
L- tyrosin 1000 mg

Složení:
L-tyrosin, extrakt ze zeleného čaje, extrakt kůry hořkého pomeranče, guarana extrakt, bezvodý kofein, extrakt černého pepře, plnidlo / fyllnadsmedel – mikrokrystalická celulóza, anti-spékavá směs / klumpförebyggande medel – stearan hořečnatý,želatina.