OLIMP L-Carnitine 1500 Extreme 120 cps

Kód: 2889
Neohodnoceno
Značka: OLIMP
679 Kč
Skladem

Karnitin - je látka, která zintenzivňuje přeměnu tuků tím, že na sebe váže mastné kyseliny obsažené v tucích a umožňuje přechod mitochondrální membránou buňky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karnitin - je látka, která zintenzivňuje přeměnu tuků tím, že na sebe váže mastné kyseliny obsažené v tucích a umožňuje přechod mitochondrální membránou buňky, kde se z nich tvoří energie důležitá pro zlepšení funkce buněk. Tím je výraznější kvalita svalového výkonu, optimální funkce srdečního svalu a úbytek tělesné hmotnosti. Nezbytným předpokladem zlepšení účinku je pohybová aktivita a vhodná strava.
Karnitin je v životě důležitý při dodávání energie do mnoha tělesných orgánů (srdce, svaly, játra a buňky imunitního systému), čímž zajišťuje jejich funkci. Je velice důležitý pro udržování zdraví a tělesné kondice. Kromě toho má Karnitin detoxifikační účinky, jelikož pomáhá z buněk ostraňovat meziprodukty metabolismu.
 
Nutriční informace:

Složení 1 caps.
Energetická hodnota 3,3kJ/ 0,8 kcal
Proteiny 0,2 g
Sacharidy 0 g
Tuky 0 g
L-karnitin tartrát 1500 mg
z toho:
L-karnitin 1000 mg

Ostatní složky: 
L-karnitin tartrát, mikrokrystalická celulóza - substance vyplňující, stearan hořečnatý - protispékavá substance, kapsle (želatina, barvivo E 171)
Doporučená denní dávka: 
jako doplněk stravy : 1 kapsle denně, jako doplněk pro hubnutí: 1 kapsle 2 krát denně mezi jídly. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk neužívejte jako náhražku pestré a vyvážené stravy.
Upozornění: 
Uchovávejte v uzavřeném obalu na suchém místě při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.