DY BLACKBOMBS 60 tbl

Kód: 2274
Neohodnoceno
Značka: DORIAN YATES
549 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Black Bombs je ideální. Výkonný, všestranný termogenní spalovač, jaký jste nikdy předtím nezažili.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Black Bombs je ideální. Výkonný, všestranný termogenní spalovač, jaký jste nikdy předtím nezažili. Ničí tukové buňky z každé myslitelné pozice. Kdybych měl takový výrobek, který by dokázal potlačit chutě, mobilizovat mastné kyseliny a zvýšit energetickou hladinu, zkrátka takový jako je BlackBombs, určitě bych během příprav na Mr. Olympia nemusel tolik trpět. Než zjistíte toleranci, začněte s 1 dávkou denně a vychutnejte si tento spalující elixír se vším co nabízí.
(Dorian Yates)

Spalování tuku je ve své podstatě jednoduchý proces. Jednoduše snižujete kalorie ve vaší stravě, dokud nespotřebujete více paliva, než konzumujete. Alespoň to je to, co bychom chtěli.
Skutečnost? Je to všechno. Dieta je únavná, obtížná bitva, která je emocionálně stresující a fyzicky vyčerpávající. Tedy až do nástupu BlackBombs tomu tak bylo.
BlackBombs kompletně potlačí Vaše chutě, takže si mezi jídly na žádnou extra porci ani nevzpomenete a snadno dodržíte svůj stravovací režim. A konečně, BlackBombs vytváří energetické hladiny, které pomáhají překonávat tzv. zombie-stavy, trápící převážně liftery po jejich tvrdých tréninkových seancích.
Obsahuje osvědčené sloučeniny pro spalování tuků, jako je extrakt z Kigélie africké (salámového stromu), extrakt z guarany a hořkého pomeranče. Zažijete intenzívní přísun energie s maximální koncentrací na výkon. Kromě toho, tělesný tuk spálíte jako v peci. Black Bombs je jediným řešením, které udělá z Vaší diety snadný proces.
Nastartujte další den s BlackBombs a vykročte vstříc své zdravé a štíhlé postavě!
 

Složení jedné dávky:  2tablety
Počet dávek v balení: 30
Složení v: 2 tabletách
Berberin HCl 600 mg
Capsicum 8:1 200 mg
Dynamin 100 mg
Teacrin 100 mg
Theobromin 100 mg
Cholin (jako bitartrát) 100 mg
DL- fenylalanin 100 mg
Kofein 100 mg
Chróm (jako pikolinát) 100 mcg


Složení:
Berberin HCl, plnidlo (E460(i), ječmen), protispékavé látky (E341, E551, E470b), Dynamin, Teacrin, Theobromin, Choline (jako bitartát), Dl-fenylalanin, Kofein, Chróm (jako pikolinát)

Dávkování:
Pro žádoucí termogenní efekt berte během prvních třech dnů 2 tablety ráno a zapijte 250ml vody.Po třech dnech užívejte 2 tablety dvakrát denně. 2 tablety ráno a 2 tablety odpoledne nejpozději 5 hodin před usnutím

Upozornění:
Neužívejte v případě, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.