BLADE OMEGA 3-6-9 - 120 cps

Kód: 2586
Neohodnoceno
Značka: BLADE SPORT
279 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Blade OMEGA 3-6-9 obsahuje kompletní esenciální mastné kyseliny, v tom kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a kyselinu dokosahexaenovou (DHA) a vitamín E.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blade OMEGA 3-6-9 obsahuje kompletní esenciální mastné kyseliny, v tom kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a kyselinu dokosahexaenovou (DHA) a vitamín E. EPA a DHA přispívají k udržení normální funkce mozku a srdce a k normální funkci zraku. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Příznivých účinků dosáhneme při denním příjmu 250 mg DHA a EPA. Správný poměr mezi omega-3, omega-6 a omega-9 je jedním z klíčových principů zdravé výživy. Proto jsme v Blade OMEGA 3-6-9 použili vysoce kvalitní za studena lisovaný rybí olej, lněný olej a slunečnicový olej.

Proč užívat BLADE OMEGA 3-6-9?
Vzhledem k široké škále pozitivního vlivu BLADE OMEGA 3-6-9 na lidské zdraví je doporučeno lidem vystaveným stresům (duševním i fyzickým) a těm, kteří chtějí do stravy přivádět zdravé tuky. Doplnění nenasycených a polynenasycených mastných kyselin se jeví jako nezbytné při léčbě zranění, jako prevence poškození pojivové tkáně způsobené sportovním / fyzickým výkonem a udržování kardiovaskulárního systému v dobrém stavu.
 

Doplňkové údaje: 1 dávka: 1 gelová kapsle (1380 mg) (120 dávek)
  1 dávka (1 gelová kapsle) RI*%/na dávku
Omega 3 mastné kyseliny                      270 mg -
EPA (kyselina eikosapentaenová)            72 mg -
DHA (kyselina dokosahexaenová)             48 mg -
ALA (kyselina alfa-linolenová)                 150 mg -
Omega 6 - LA mastné kyseliny 140 mg -
Omega 9 - OA mastné kyseliny 51 mg -
Vitamín E 10 mg 83 NRV**%

* NRV % - Denní referenční příjem

Složení: Rybí olej (EE18 / 12), lněný olej, slunečnicový olej, měkký kapsulový obal {želatina: hovězí, zvlhčující látka: glycerin (palmový olej), vyčištěná voda}, vitamín E: tokoferol-acetát dl-alfa.

Doporučené dávkování: Vezměte jednu dávku (1 gelová kapsle) denně, po hlavním (největším) jídle.