OV Creatine Monohydrate 500g

Kód: 5902232617627
Neohodnoceno
399 Kč
Vyprodáno
Varianta

OstroVit CREATINE je kreatin monohydrát nejvyšší kvality, který umožňuje anabolické, ergogenické a antikatabolické procesy v organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OstroVit CREATINE je kreatin monohydrát nejvyšší kvality, který umožňuje anabolické, ergogenické a antikatabolické procesy v organismu.

Kreatin je organická molekula tvořená z částeček bílkoviny, která se podílí na stavbě svalového vlákna. Hlavním úkolem kreatinu je schopnost nahromadit energii ve svalech a tu potom využít během tréninku. Vyšší množství energie ve svalech má za následek nárůst síly a výkonnosti. Kromě toho jse zvýšené množství kreatinu v těle podílí na rychlejší regeneraci organismu mezi tréninkovými sériemi. To oddaluje fyzickou i psychickou únavu organismu.

Pravidelný příjem kreatinu pomáhá k urychlení růstu beztukové tělesnné hmoty, nárůst svalové síly a zvýšení tělesné výkonnosti.    
 

Složení v: 100g 1 dávce (2,5g)
Kreatin Monohydrát 92,75g  2319 mg
z toho kreatin 81,22 g 2031 mg
Taurin 1 g 25 mg
Vitamín B6 100 mg 2,5 mg (178%*)

* referenční nutriční hodnota

Složení:
Kreatin monohydrát, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), Vitamín B6 (pyridoxin HCl), sladidlo (sukralóza)

Dávkování:
Jednu dávku (1/2 odměrky) rozmíchejte ve 100-150ml vody nebo džusu.
V tréninkové dny vypijte dvě dávky denně, jednu ihned po probuzení a druhou po tréninku.
V netréninkové dny vypijte jen jednu dávku po probuzení.

Upozornění: 
Neužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Tento výrobek není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Uchovávejte mimo dosah dětí, při pokojové teplotě v uzavřené nádobě, na suchém místě. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření.