OLIMP Creatine Xplode 500 g

Kód: 5901330055171 5901330055218 5901330025396 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: OLIMP
599 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Creatin Xplode™ je doporučen každému kdo sportuje bez ohledu na jeho fyzickou úroveň.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složky tohoto zvláštního výrobku jsou přiměřeně vyváženy tak, aby uvolňování volných molekul kreatinu bylo nejvyšší ihned po konzumaci kreatinu Xplode, velmi rychle naplní poptávku po této sloučenině v podmínkách největší expozice katabolismu – po probuzení a okamžitě po tréninku. Tento produkt obsahuje formy kreatinu jako: malát, ethyl ester, alfa-ketoglutarát, pyruvát, citrát, a skutečný klenot v podobě vynikajícího kreatin chelát hořčíku (creatin Magna Power). Použití těchto vysoce kvalitních forem kreatinu zajišťuje uvolňování volných kreatinových molekul, ale také zajišťuje minimální ztráty látky (na neaktivní kreatin), za nepříznivých podmínek zažívacího traktu. Je také důležité, že po vydání svých volných molekul, energetických metabolitů kreatinu (pyruvát, malát nebo alfa-ketoglutarát) se stávají součástí látek podílejících se na změnách energie (včetně Krebsova cyklu), který přímo přispívá k poklesu subjektivního pocitu únavy běžně se vyskytujícího u sportovců. Obohacení kreatinu xplode o taurin, který je velmi efektivní při ovlivňování synergického zvýšení objemu výkonu přispívá ke zlepšení sportovního výkonu a zkracuje dobu potřebnou pro potréninkovou regeneraci. Všechny tyto skutečnosti staví produkt od Olimpu na čelo tabulky ve srovnání s tradičními, jednosložkovými kreatinovými doplňky.
Kdo by měl použít tento výrobek?
Creatin Xplode™ je doporučen každému kdo sportuje bez ohledu na jeho fyzickou úroveň. Tento inovativní doplněk přispěje k výraznému zlepšení výkonu a viditelně zkracuje dobu regenerace těla. Užívání Creatinu Xplode™ je prospěšné každému aktivnímu jedinci. Směs 6 druhů kreatinu obsažených v tomto výrobku vám dodá sílu po celý aktivní den
Upozornění: Není určeno pro děti! Uschovejte na suchém místě, mimo dosah dětí. Nevystavujte přímému slunci.
 
Nutriční informace:

Složení jedné dávky (5g)
Matrix 6 strong blend (Magnesium creatine chelate CREATINE MAGNA POWER®) 3669 mg
Creatine malate
Creatine ethyl ester HCl
Creatine alpha ketoglutarate
Creatine pyruvate [CREAPURE™], Creatine citrate)
Taurin 500 mg

Složení
MATRIX 6 STRONG BLEND (creatin malát, creatin ethyl ester HCl, creatine chelát hořčíku (CREATINE MAGNA POWER ®), creatin alfa ketoglutarát, creatin pyruvát, creatin citrát), zahušťovadlo - arabská guma, taurin, aroma, sladidla - acesulfam K, sukralóza, Barvivo: karmín.
Dávkování
2 porce denně - před snídaní a po tréninku. 1 porce (5 g prášku do 125 ml vody). Může dojít ke zvýšení hmotnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy.