DY THE CREATINE 316g

Kód: 5949106120357
Neohodnoceno
Značka: DORIAN YATES
429 Kč
Vyprodáno
Varianta

DY The CREATINE maximalizuje sílu a zlepšuje celkový výkon. Dosáhli jsme toho přidáním optimální dávky beta-alaninu, taurinu a kyseliny jablečné, abychom pomohli snížit únavu a aktivizovat silné účinky kreatinu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreatin je jedním z mála doplňků, které obstály v časovém testu. S DY The CREATINE bylo naším cílem vyvinout nejmodernější kreatinovou formuli, jaká kdy byla na poli doplňků sportovní výživy vytvořena. DY The CREATINE maximalizuje sílu a zlepšuje celkový výkon. Dosáhli jsme toho přidáním optimální dávky beta-alaninu, taurinu a kyseliny jablečné, abychom pomohli snížit únavu a aktivizovat silné účinky kreatinu. Kdybych mohl vrátit čas, přál bych si, aby existoval takový produkt v době, kdy jsem byl na vrcholu, protože jeho účinky jsou opravdu rychlé a to by mi ušetřilo spoustu dřiny. (Dorian Yates)

Výkonnost a intenzita přímo souvisejí s výsledky, kterých dosáhnete v posilovně. Kreatin je klíč. Celá desetiletí se kulturisté upínali na kreatin, aby zvýšily svou celkovou sílu. A opravdu, upřímně řečeno, funguje to - věda to potvrzuje také.
Kreatinové doplňky stravy jsou čím dál tím více propracovanější než klasické monohydráty na denodenní podávání a Dorianův DY The Creatine je toho ukázkovým příkladem.
Super výkonná mixtura 3 gramů kreatin monohydrátu a 3 gramů tri-kreatin-malátu maximalizuje koncentraci kreatinu v pracujících svalech, natahuje více vody do buněk a zvyšuje syntézu bílkovin. Kreatin je doplněn o funkční množství beta-alaninu, který oddaluje únavu a kyseliny mléčné s taurinem pro maximalizaci svalových kontrakcí. Výsledkem bude úžasná tréninková jízda, při které nic nenecháte náhodě.

Složení jedné dávky:  7,9 g (1 odměrka)
Počet dávek v balení: (316 g) 40
Složení v: 7,9 g
Kreatín monohydrát 3 000 mg
z toho kreatin 2 640 mg
Tri-kreatin malát 3 000 mg
z toho kreatin 2 240 mg
Beta-alanin 1 000 mg
Taurin 500 mg


Složení:
Kreatin monohydrát, tri-kreatin malát, beta-alanin, taurin, protispékavá látka (E551, E341), sladidlo (sukralóza), barvivo (E160a2,5), koncentrát z červené repy1,3,4.

Příchutě:
Jahoda1, Broskev2, Třešeň3, Brusinka4, Limetka5.

Dávkování:
Smíchejte 7,9 g (1 odměrku) s 250-350 ml vody a užívejte před nebo v průběhu tréninku.

Upozornění:
Neužívejte v případě, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.