OLIMP HMB Mega Caps 1250 - 120 cps

Kód: 2856
Neohodnoceno
Značka: OLIMP
499 Kč
Skladem

HMB vzniká jako derivát větvené aminokyseliny l-leucin a je jeho anti-katabolickou ketokyselinou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HMB vzniká jako derivát větvené aminokyseliny l-leucin a je jeho anti-katabolickou ketokyselinou. Tzv. ketokyseliny omezují působení katabolického hormonu kortizolu, který organismus vyplavuje např. při tréninku a stresu. HMB je tedy silně anti-katabolickou aminokyselinou, snižuje dopad kortizolu na destrukci svalů u tvrdě trénujících sportovců.
Hlavní efekt účinků HMB se projevuje v nárůstu svalové hmoty, zvýšení síly a snížení podkožního tuku. 
HMB snižuje rozsah proteinového rozkladu, podporovaného tréninkem. HMB je rovněž vhodným suplementem pro překonání stagnace v kulturistice a snížení rizika přetrénování.
Dávkování:
2-4 kapsle denně, pro optimální výsledky užívejte 1 kapsli dvakrát až čtyřikrát denně (před snídaní, před a po tréninku a před spaním). Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 
Nutriční informace:

Složení jedné dávky (1caps)
Calcium HMB 1250 mg
z toho HMB 1000 mg

Složení
86,2% kalcium β-hydroxy-β-methylbutyrát, plnidlo - mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka - stearan hořečnatý, želatinová kapsle (želatina, barviva: E171).
Upozornění
Není určeno pro děti! Uschovejte na suchém a tmavém místě. Nevystavujte přímému slunci. Dodržujte pitný režim. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Upozornění: Těhotné nebo kojící ženy by neměly používat tento produkt.