OLIMP Glutamine 1 400 - 300 cps

Kód: 2844
Neohodnoceno
Značka: OLIMP
699 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

L-Glutamin Mega Caps obsahuje nejčastěji se vyskytující aminokyselinu L-Glutamin, na kterou připadá až 60% ze všech volných aminokyselin přítomných ve svalové buňce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

L-Glutamin Mega Caps nabízí možnost velmi pohodlného dávkování aminokyseliny L-Glutamin bez potřeby měření a vážení účinné dávky. Stačí pouze odečíst potřebný počet tobolek a vaše tělo dostane přesnou a požadovanou dávku L - Glutaminu, jejíž využitelnost v tomto případě zvyšují i další složky.
L-Glutamin Mega Caps obsahuje nejčastěji se vyskytující aminokyselinu L-Glutamin, na kterou připadá až 60% ze všech volných aminokyselin přítomných ve svalové buňce. Nedostatek L - Glutaminu se navzdory poměrně velkému výskytu projevuje negativně - tělo na zvýšenou potřebu L - Glutaminu reaguje katabolickými ději, při kterých dochází k rozpadu svalové buňky.
Zvýšené nároky organismu na L - Glutamin byly zaznamenány během stresu nejen psychického ale i fyzického. Jak víme, každá tréninková zátěž je v podstatě jednou z forem stresu. Omezený příjem nebo snížení podílu L - Glutaminu ve svalové buňce se i proto projevuje omezením syntézy nové svalové hmoty v extrémních případech jejich poklesem. L - Glutamin je sice semi-esenciální kyselina, tělo si ji umí vyprodukovat samo z jiných zdrojů, přesto je její dodatkový příjem k dosažení a udržení velikosti svalové hmoty nezbytný.
 
Nutriční informace:

Složení 1 kapsle
Energetická hodnota 26 kJ / 6 kcal
Proteiny < 0,5 g
Sacharidy 0 g
Tuky 0 g
L-glutamin 1 400 mgSložení: 89,5 % L-glutamin, plnivo mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kyselin, kapsle (želatina, barvivo E 171).

Dávkování: Vezměte 1 dávku (1 kapsle) třikrát denně - před snídaní, po tréninku a před spaním.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento produkt je určen pro sportovce, slouží k rozvoji svalové hmoty a síly.