MEX PURE GLUTAMINE 454 g

Kód: 2934
Neohodnoceno
Značka: MEX
479 Kč
Skladem

MEX PURE GLUTAMINE mikronizovaná formule farmaceutické kvality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MEX PURE GLUTAMINE mikronizovaná formule farmaceutické kvality. Produkt pomáhá obnovovat svalová poškození a redukuje katabolické reakce a tím podporuje růst svalové hmoty.
MEX PURE GLUTAMINE vám dodává více energie při fyzických aktivitách, ať už při kulturistice, běhání, plavání nebo jiné každodenní činnosti. Výrobek podporuje účinnější re-hydrataci, větší fyzickou vytrvalost, imunitní systém, trávicí systém a celkový tělesný i duševní stav. Odstraněním bolesti svalů a přestavbou svalových tkání, nejenže urychlíte regeneraci, ale také dosáhnete znatelně lepších sportovních výkonů.
L-glutamin je univerzální doplněk sportovní výživy. Zvětšuje buněčný objem, pomáhá efektivní proteinové syntéze, zabraňuje odbourávání bílkovin, optimalizuje hormonální sekreci a posiluje imunitní systém.

Ve zkratce:

  • Podporuje vytváření zásob glykogenu 
  • Oživuje svalový růst
  • Zvětšuje buněčný objem a hydrataci
  • Podporuje imunitní systém
  • Podporuje zdravé trávení


Velikost balení: 454 g
Doporučená dávka: 1 odměrka (5 g)
Počet dávek v balení: 91


Nutriční informace:

Složení jedné dávky (5g) / % DDD *
Vitamín B6 0,5 mg / 39%
L-glutamin 5000 mg **

* Hodnota doporučeného denní dávky (DDD) je teoreticky přepočtena na příjem 2000 kalorií denně
** Doporučená denní dávka není stanovena.


Doporučené dávkování: Jako doplněk stravy rozmíchejte jednu odměrku (5 g) ve 200 až 250 ml vody. Pijte 1 dávku 30 minut před tréninkem a 1 dávku 30 minut po tréninku.

Upozornění: Přípravek je určen pro dospělé, zdravé jedince. Během těhotenství, kojení nebo užívání léků, se o suplementaci poraďte se svým lékařem. Může vyvolávat alergické reakce, obzvláště u citlivých jedinců. Uchovejte mimo dosah dětí, v suchu při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Vyrobeno na zařízení, které zpracovává rovněž mléko, vejce a sóju.