DY THE GLUTAMINE 300g

Kód: 2313
Neohodnoceno
Značka: DORIAN YATES
399 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

DY The Glutamin je glutaminová formule obohacená o malé množství beta-glukanu na posílení imunitního systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glutamin je nejrozšířenější aminokyselinou v těle. Hraje rozhodující úlohu při podpoře tkání a posílení imunitního systému. Cviky s vysokou intenzitou výrazně snižují zásoby glutaminu v těle, a to je důvod pro jejich doplňování. DY The Glutamin je glutaminová formule obohacená o malé množství beta-glukanu na posílení imunitního systému. Pokud trénujete tak tvrdě, jak chci, pak byste po tréninku měli povinně užívat 1 dávku DY The Glutamine. (Dorian Yates)

Regenerace je důležitá pro každého sportovce, pokud usiluje o realizaci svého potenciálu. To proto, že čím častěji zatěžujete svalovou partii na maximální výkon, tím rychleji se svaly dokáží přizpůsobit novým stimulům. Limitujícím faktorem je glutamin. Nemůžete trénovat nepřetržitě, aniž byste doplňovali nejpočetnější aminokyselinu v těle.
DY The Glutamine řeší tento problém. V každé dávce najdete množství 4,5 gramu glutaminu, které je koncipováno tak, aby byl okamžitě absorbován, což pomáhá spustit proces obnovy svalové tkáně. Kromě toho je DY The Glutamine obohacen o beta-glukan pro posílení a nastartování imunity. Konečný efekt je prostý: trénujte s vyšší intenzitou, častěji a regenerujte se rychleji než kdykoliv předtím.
 

Složení jedné dávky: 4,5 g (1 odměrka)
Počet dávek v balení: (300 g) ~66
L-glutamin 4,5 g
Beta-glukan 50 mg

Složení:
L-glutamin, beta-glukan (z ječmene).

Dávkování:
Rozmíchejte 4,5 g (1 odměrku) prášku v 250-350 ml vody a užívejte po tréninku.

Informace pro alergiky:
Obsahuje výtažek z obiloviny obsahující lepek.

Upozornění:
Neužívejte v případě, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.