MEX FLEX WHEELER NITRO PRO 180 tbl

Kód: 2985
Neohodnoceno
Značka: MEX
529 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nitro Pro je unikátní NO stimulant, který způsobuje enormní napumpování svalových buněk až s osmihodinovým účinkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nitro Pro je unikátní NO stimulant, který způsobuje enormní napumpování svalových buněk až s osmihodinovým účinkem. Jeho hlavním úkolem je zvýšení průtoku krve do svalů, což známe pod názvem "svalová pumpa".

  • Zvětšuje sílu svalů a svalovou hmotu
  • Výrazně urychluje regeneraci
  • Zabraňuje ochabnutí svalů při námaze
  • Nejlepší aminokyselinový doplněk na světě

Díky přítomnosti třech velmi kvalitních forem argininu, dochází ke zvýšení průměru krevních cév a tím pádem k efektivnímu transportu živin. Nitro Pro vytváří optimální anabolické prostředí pro svalový růst, zabraňuje kontraproduktivním katabolickým procesům a zvyšuje sekreci HGH, IGF - 1 a inzulínu.
Nitro Pro pomáhá navozovat pozitivní dusíkovou bilanci, která pomáhá k růstu svalové hmoty. Velká výhoda tohoto výrobku spočívá především v jeho délce účinnosti, během níž je zajišťována dlouhodobá stimulace produkce NO.

Nitro Pro obsahuje:
L -arginin ( čistá forma) - poskytuje nejvyšší kvalitu aminokyseliny L –arginin ve volné formě, je zodpovědný za zvýšení sekrece růstového hormonu stimulujícího dělení buněk.
Alfa - ketoglutarát ( AAKG ) - dokonale zvyšuje hladinu argininu v krvi, je jediná molekula, která se skládá z argininu a AKG, je dobrý aktivátor anabolických katalyzátorů HGH , IGF- 1 , a inzulínu
Arginin HCL - forma argininu podporující efektivnější činnost trávicího ústrojí včetně vstřebávání klíčových živin. 
ORGANIC NITRATE MATRIX:
Extrakt z červené řepy - pomáhá snižovat krevní tlak.
Kreatin nitrát - Kreatin nitrát patří mezi jeden z nejrozpustnějších kreatinů s nejlepší využitelností.Dvě účinné látky, vázané v chemické vazbě, zabezpečují uvnitř svalových buněk maximálně anabolizující účinky a okamžitou hydrataci, se zvětšením jejich rozměru, přičemž v mimobuněčných prostorech se voda neváže, nedochází k zalévání a ke zhoršení vzhledu ani navzdory brutálnímu nárustu síly a zvětšování objemu! Předností kreatin nitrátu je i to, že nitrát působí na rozšiřování cév úplně odlišným způsobem, než je u obvyklých přípravků pro zvýšení nitrix oxidu , a zabezpečuje dlouhodobé napumpování během více hodin a úžasnou žilnatost.


Množství v balení: 180tbl
Dávka: 3 tbl
Počet dávek v balení: 60


Nutriční informace:

Složení jedné dávky ( 3 tablety )
L-ARGININ MATRIX
L – arginin 1000mg
L-arginin alfa-ketoglutarát 1000mg
L-arginin HCL 225mg
ORGANIC NITRATE MATRIX
Extrakt z řepy červené 2000mg
Kreatin nitrát 200mg
Arginin nitrát 25mg


Ostatní složky: Mikrokrystalická celulóza, celulózová guma, kyselina stearová, Silica, stearát hořečnatý.

Doporučené dávkování: Berte 3 tablety nalačno jednou až třikrát denně. Pravidelným užíváním vysokých dávek argininu se začíná zvyšovat jeho množství v organismu a tím se stávají Vaše výsledky stále viditelnější. Po 2 měsících užívání, výrobek alespoň na 1 měsíc vysaďte.

Upozornění: Vyráběno na linkách zpracovávajících i mléko, vejce a sóju – produkt může obsahovat jejich stopové množství. Pokud jste těhotná, kojíte nebo užíváte léky, poraďte se o užívání se svým lékařem. Pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, přerušte užívání a vyhledejte lékaře. Nepřekračujte uvedené dávkování! Není určeno pro osoby mladší 18 let. Potravinové doplňky neslouží jako náhražka pestré a vyvážené stravy.