OLIMP ZMA 120 cps

Kód: 2853
Neohodnoceno
Značka: OLIMP
589 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

OLIMP ZMA přispívá ke zvýšení úrovně a činnosti testosteronu a zvyšuje hladinu IGF-I a leptinu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednotlivé látky obsažené v přípravku jsou nezbytné pro každodenní ochranu organismu před nepříznivými vlivy přetěžování, vztahující se k intenzivnímu fyzickému cvičení, nechutenství, traumata, a takzvaný oxidační stres. OLIMP ZMA přispívá ke zvýšení úrovně a činnosti testosteronu a zvyšuje hladinu IGF-I a leptinu, které jsou zodpovědné za lepší využití energie a zvýšení vytrvalosti a síly těla. Tento produkt snižuje katabolismus bílkovin, podporuje budování svalovou hmotu, zabraňuje svalovým křečím a zmírňuje bolesti spojené s přetrénováním. To působí proti nepříznivým účinkům přetrénování, podporuje regeneraci těla, a zabraňuje vzniku oxidačního stresu. Kromě toho zlepšuje koncentraci a přispívá k hluboké relaxaci ve spánku. Požadavky na prvky a vitamin B6, které jsou v Olimp ZMA složkách se zvyšují spolu s nárůstem tělesné aktivity. OLIMP ZMA je doporučován pro sportovce jakékoliv sportovní disciplíny a pro fyzicky aktivní lidi.
Nutriční informace:

Nutriční hodnoty
Zinek 10 mg
Hořčík 150 mg
Vitamín B6 3,5 mg

SLOŽENÍ:
99,2% ZMA ® (zinek L-monomethionin (L-OptiZink ®), zinek aspartát, citronan hořečnatý, oxid hořečnatý, pyridoxin hydrochlorid - vit B6.), protispékavá látka - stearan hořečnatý, želatinová tobolka (želatina, barvivo: E171 ).

DÁVKOVÁNÍ:
Muži: 3 kapsle denně, ženy: 2 kapsle denně, 30-60 minut před spaním. Pro dosažení nejlepších výsledků, se vyhýbejte přijímání potravin nebo doplňků stravy obsahujících vysoké množství vápníku.

UPOZORNĚNÍ:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy by se neměly užívat jako náhražka pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě onemocnění ledvin, těhotenství nebo kojení se doporučuje konzultace s lékařem.