MEX M-TEST PRO Line 150 tbl

Kód: 3003
Neohodnoceno
Značka: MEX
499 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

M - TEST PRO je testosteronový booster který zvyšuje přirozenou hladinu testosteronu v těle, aby stimuloval růst čisté svalové hmoty a chránil svalovou tkáň před poškozením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

M - TEST PRO je testosteronový booster který zvyšuje přirozenou hladinu testosteronu v těle, aby stimuloval růst čisté svalové hmoty a chránil svalovou tkáň před poškozením. Je to jeden z nejúčinnějších výrobků, který efektivně zvyšuje sílu a výdrž. MEX M-TEST PRO obsahuje komplex přírodních složek, které zvedají hladinu testosteronu a růstového hormonu k vytvoření vhodného anabolického prostředí. MEX M-TEST PRO je vhodný pro každého, kdo chce zvětšit svalovou hmotu přirozenou a bezpečnou cestou. Jeho aktivní složky fungují synergicky a dosahují tak optimálních výsledků.

V M-TEST PRO jsou obsaženy:
kyselina D - asparagová - ( DAA ) - je jedna z nejběžnějších složek obsažených prakticky ve všech testosteronových boosterech. Pravidelná suplementace DAA může zvýšit hladinu volného testosteronu až o 40 % ( zastavení příjmu způsobuje pokles hladiny testosteronu o 10 % ). Jeho primární funkcí je regulovat syntézu testosteronu v hypofýze. 
Longjack 100:1 -přírodní extrakt s obsahem účinných látek z rostliny Tongkat ali, jehož hlavním úkolem je snížení hladiny kortizolu , stejně jako stimulace LH a FSH , které jsou zodpovědné za produkci testosteronu .
Extrakt z Pískavice řecké seno je zvýšení úrovně testosteronu v těle a redukce aromatázy (testosteron se nemění na estrogen).
Di-indolometan a indol-3-karbinol - jsou odpovědné za snížení aktivity aromatázy a nepříznivých vlivů estrogenních metabolitů. Tyto složky jsou v malém množství přítomny i v brokolici. Jejich funkcí je vysílání signálů do hypofýzy kde dochází k produkci testosteronu.
1 dávku tvoří 3 tablety
Počet dávek v balení: 50


Nutriční informace:

Složení jedné dávky (3tbl)
Citrát zinečnatý 5 mg
Kyselina D-asparagová 1950 mg
M-TESTTM patentovaná směs
(MACA, Tribulus terrestris [90% Saponiny], pískavice řecké seno [extrakt])
310 mg


Ostatní složky: Mikrokrystalická celulóza, celulózová guma, kyselina stearová, oxid křemičitý, stearan hořečnatý, povlak (polyethylenglykol).

Doporučené dávkování: Doporučuje se užívat tři tablety na lačný žaludek dvakrát denně před jídlem a/nebo po tréninku.

Upozornění: Vyráběno na linkách zpracovávajících i mléko, vejce a sóju – produkt může obsahovat jejich stopové množství. Pokud jste těhotná, kojíte nebo užíváte léky, poraďte se o užívání se svým lékařem. Pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, přerušte užívání a vyhledejte lékaře. Nepřekračujte uvedené dávkování! Není určeno pro osoby mladší 18 let. Potravinové doplňky neslouží jako náhražka pestré a vyvážené stravy.