BLADE TRIBU-X (Tribulus) - 60 tbl

Kód: 2571
Neohodnoceno
Značka: BLADE SPORT
349 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

BLADE TRIBU-X je doplněk stravy určen pro tvrdě trénující sportovce, výhradně muže, kteří chtějí naplnit svůj tréninkový plán co nejdříve a co nejefektivněji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BLADE TRIBU-X je doplněk stravy určen pro tvrdě trénující sportovce, výhradně muže, kteří chtějí naplnit svůj tréninkový plán co nejdříve a co nejefektivněji. To se jim podaří, pokud zvýší hladinu tělesného testosteronu, protože ten je katalyzátorem řady fyzických pochodů probíhajících během silného fyzického vypětí. Každá dávka obsahuje 1500 mg extraktu Tribulus terrestris se standardizovaným obsahem saponinů. Ten pomáhá zvyšovat hladinu zmíněného testosteronu, hormonu, který má příznivý účinek na rozvoj svalové hmoty, ale také mužské sexuální libido. Tribulus je aplikován sportovci a kulturisty již po celá desetiletí.
 
1500 mg přípravku Tribulus Terrestris v každé dávce
 
KOMU BY MOHL TRIBU-X PROSPÍVAT?
BLADE TRIBU-X je vřele doporučen sportovcům, kteří mají zájem na přirozeném zvyšování hladiny testosteronu, pomáhajícím k lepší kondici, síle a také podporuje svalovou hypertrofii. Tento produkt může být užitečný po dlouhodobém užívání steroidů jako součást terapie, mající za cíl vrátit úroveň hormonů do normálního stavu. Jak ukázalo mnoho studií, přípravek Tribulus terrestris má své vlastní místo mezi doplňky potlačující projevy stárnutí.
Obsah balení:
Množství v balení: 60 tablet
Dávka: 1 tableta (2102mg) 
Počet dávek v balení: 60
 

Nutriční informace: 1 tableta
Tribulus terrestris extrakt 1500 mg
40% Saponinů 600 mg

Složky: Tribulus terrestris extrakt, zahušťovadlo (mikrokrystalcká celulóza), Protispékavá látka (stearát hořečnatý, oxid křemičitý).
Dávkování: Vezměte 1 tabletu denně, nejlépe před spaním