BAD ASS BCAA SHOT 120ml

Kód: 5902448216577
Neohodnoceno
Značka: BAD ASS
30 Kč
Vyprodáno
Varianta

BCAA - jsou 3 esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (Leucin, Isoleucin a Valin)

Detailní informace

Detailní popis produktu

BAD ASS BCAA 2:1:1 SHOT je produkt s vysokou koncentrací aktivních složek, v tomto případě aminokyselin s rozvětveným postranním řetězcem známých jako BCAA (z angl. Branched-Chain Amino Acids). BCAA jsou uchovány v ampulích v tekutém stavu a každá obsahuje až 5000mg aktivních složek (Leucinu, Isoleucinu a Valin) ve vzájemném poměru 2:1:1, který je mezi sportovci velmi populární a podle řady odborníků i nejvhodnější pro účely kterým slouží – tedy výdrž, regeneraci i spalování tuků.
BCAA - jsou 3 esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (Leucin, Isoleucin a Valin), které naše tělo není schopno syntetizovat a proto je zapotřebí je doplňovat zvenčí – suplementací doplňků stravy anebo samotnou stravou. Co se týče hmotnosti, BCAA tvoří téměř 40% lidského svalu v suchém stavu (bez obsahu vody), takže patří mezi nejvíce zastoupené aminokyseliny ve svalové tkáni a jejich přítomnost v těle je rozhodující pro syntézu proteinů. Vzhledem k tomu, že jsou BCAA využívány během náročných fyzických aktivit (dodávání energie) je dodatečná suplementace ve formě doplňků žádoucí pro jevy jako jsou ochrana svalového vlákna před rozkladem, zásoba energie a regenerace svalových vláken po námaze.

BAD ASS BCAA 2:1:1 SHOT. Doplněk stravy

Doporučená dávka: 1 ampulka

Počet ampulí v balení (krabička): 12

Aktivní složky:

120 ml

Celkem BCAA, z toho:

5000 mg

  L-leucin

2500 mg

  L-isoleucin

1250 mg

  L-valin

1250 mg

 

Složení: Voda, BCAA komplex (L-leucin, L-isoleucin, L-valin), kyselina (kyselina citrónová), hydrolyzovaný kasein PeptoPro® (z mléka), hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát Optipep® (z mléka), příchutě, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), sladidla (sukralosa, acesulfam K), konzervanty (sorbát draselný, benzoát sodný).

Doporučené dávkování: Vypijte 1 ampuli 30 minut před tréninkem nebo okamžitě po tréninku. Před použitím protřepejte.