GOLD High Protein Shot 120ml

New product

Vysoce koncentrovaný proteinový SHOT se 3 hydrolyzáty
 • vysokým obsah bílkovin
• bez cukru
• bez tuku
• 25 g proteinu ve 120 ml
• Proteiny pro růst a udržování svalové hmoty
• v kapalné formě

Více informací

24 ks

35,00 Kč s DPH

Více informací

 GOLD HIGH PROTEIN SHOT je proteinový přípravek s velmi vysokou koncentrací proteinu v ready-to-drink produktu, který lze použít kdykoliv a kdekoliv. Produkt je založen na třech hydrolyzovaných proteinech:

• hydrolyzovaný izolát hovězí bílkoviny
• hydrolyzovaný kasein PeptoPro®
• hydrolyzovaný izolát syrovátkové bílkoviny - Optipep®

Hydrolyzovaný izolát hovězí bílkoviny je zdroj bílkovin poskytující 97 g proteinu na 100 g výrobku. Jedná se tedy o vysoce koncentrovaný a čistý zdroj proteinu, lze říci, „čistý protein“, protože během výroby dochází k odstranění nadbytečných látek  - tuků, minerálních látek, cholesterolu, sacharidů i vlákniny.

Optipep® je enzymaticky upravený hydrolyzovaný izolát syrovátkové bílkoviny izolovat ve formě di- a tri-peptidů, které obsahují protein v množství 90 g na 100 g. Hydrolýza syrovátkového izolátu je proces umělého mimotělního „předtrávení“ izolovaného proteinu, který již v organismu nevyžaduje proces štěpení se na volné aminokyseliny a proto je rychleji a efektivněji absorbován.

PeptoPro® je patentovaná forma hydrolyzovaného kaseinu z mléka. V současné době jedna z nejefektivnějších proteinových struktur na trhu, vyznačující se velmi kvalitním rychlým vstřebáváním a aminogramem typickým pro kasein. PeptoPro® je patentovaná receptura, která využívá enzymy pro odstranění kyselosti charakteristické pro hydrolyzované proteiny. To umožňuje produkci proteinů s vynikající chutí. Díky enzymatické hydrolýze má produkt vysoký stupeň hydrolýzy, neobsahuje laktózu a tuky. Di- a tripeptidy mohou být díky své nízké molekulární struktuře rychle absorbovány a dodávány přímo do pracujících svalů, již několik minut po konzumaci. Co se týče doby absorpce, mají syrovátkové izoláty a hydrolyzáty silnější účinek a nabízejí poměrně odlišnou rovnováhu aminokyselin.

GOLD HIGH PROTEIN SHOT poskytuje 25 gramů bílkovin, které neobsahují cukr ani tuk. Vzhledem k tomu, že protein přispívá k růstu a udržování svalové hmoty, je konzumace bílkovin zvláště důležitá ve stravě u jedinců, kteří chtějí vytvořit svalovou tkáň. GOLD HIGH PROTEIN SHOT je ideální volbou jak pro fyzicky aktivní lidi, tak pro profesionální sportovce, kteří je používají před i během tréninku. Je k dispozici v mnoha příchutích a pohodlně aplikovatelné podobě - ampuli. 

Velikost jedné dávky: 1 shot
Počet dávek v balení (boxu): 12
 

Nutriční hodnoty 100 ml 120 ml
Energetická hodnota 357 kJ / 84 kcal 425 kJ / 100 kcal
Tuky 0 g 0 g
z toho nasycené 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 0 g 0 g
Bílkoviny  21 g 25 g
Sůl 0,2 g 0,24 g


Složení: Proteinový komplex [hydrolyzovaný hovězí proteinový izolát, hydrolyzovaný kasein PeptoPro® (z mléka), hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát Optipep® (zmléka)], kyselina citrónová, stabilizátor arabská guma (4), příchutě, stabilizátory E445 (4), barviva (E102*, E104*) (4), regulátor kyselosti (citrát draselný), sladidla (acesulfam k, sukralóza), konzervační látky (sorbát draselný, benzoát sodný), antioxidant (kyselina askorbová). *Může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.
Vztahuje se pouze na tyto příchutě: pineapple (1), fruit punch (2), raspberry (3), cherry (4).

Doporučené dávkování: Pijte 1 shot (120 ml) denně před nebo po tréninku. Před použitím důkladně protřepejte. Sedimentace je přirozený proces a nemá nepříznivý vliv na kvalitu produktu.

Upozornění: Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou z obsažených látek. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré vyvážené stravy. Doporučuje se pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepoužívejte, pokud jste těhotné nebo kojící. Udržujte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém a chladném místě. Chráňte před přímým slunečním zářením. Obsahuje mléko.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

GOLD High Protein Shot 120ml

GOLD High Protein Shot 120ml

Vysoce koncentrovaný proteinový SHOT se 3 hydrolyzáty
 • vysokým obsah bílkovin
• bez cukru
• bez tuku
• 25 g proteinu ve 120 ml
• Proteiny pro růst a udržování svalové hmoty
• v kapalné formě